Nauda atpakaļ.

Vai neesat pilnībā apmierināts ar tikko iegādāto Festool instrumentu? Jums automātiski tiek piešķirts 15 dienu periods, kura laikā varat atgriezt instrumentu pēc iegādes un reģistrācijas. Jums jābūt 100% apmierinātam ar mūsu kvalitāti, ne mazāk. Ja tomēr noticis citādi, mēs atmaksāsim jums 100% no pirkuma cenas. Mēs augsti vērtējam jūsu viedokli, un mums ir ārkārtīgi svarīgi, lai esat pilnībā apmierināts.

Kā varat izmantot šī pakalpojuma priekšrocības?

  • Reģistrējiet savu jauno instrumentu visaptverošajai garantijai 30 dienu laikā pēc iegādes.
  • Ja neesat pilnībā apmierināts ar savu instrumentu ikdienas darbā, atgrieziet to Festool izplatītājam 15 dienu laikā kopš iegādes.
  • Jūs saņemsiet pilnu pirkuma cenas atmaksu.

Kā šis process strādā?  

Mēs sniedzam šo pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka esat pilnībā apmierināts ar iegādāto instrumentu. 

Tāpēc varat atgriezt jebkuru reģistrētu instrumentu savam Festool izplatītājam 15 dienu laikā kopš iegādes, uzrādot savu garantijas sertifikātu. Instruments var būt mazliet lietots, taču tas nedrīkst būt bojāts, un tas ir jāatgriež oriģinālajā iepakojumā un pilnā komplektācijā, ar visiem piederumiem.

Atsevišķos gadījumos, ja instruments ir ticis pakļauts lielākam nodilumam, Festool izplatītājam ir tiesības atteikt līdzekļu atmaksu, līdz mēs neesam izskatījuši un apstiprinājuši šo gadījumu.

 
  • Warranty all-inclusive

    Reģistrējiet savu instrumentu visaptverošajai garantijai

    Izmantojiet mūsu visaptverošo pakalpojumu priekšrocības. Reģistrējiet savu instrumentu, lai tas būtu pilnībā apdrošināts pirmo trīs gadu laika periodā, un jūs varat koncentrēties uz svarīgāko: savu darbu. Reģistrējiet savu instrumentu