Aizstāšana zādzības gadījumā.

Jūsu instruments ir pazudis. Nozagts. Tas ir kaitinoši, taču nav iemesls satraukumam. Tādēļ, ka pirmos trīs gadus mēs to uzreiz aizstāsim ar pilnībā jaunu instrumentu par nelielu papildu maksu. Mēs vēlamies, lai jūs varētu iespējami ātri atsākt darbu ar jau pazīstamu Festool instrumentu. 

Kā varat izmantot šī pakalpojuma priekšrocības?

  • Reģistrējiet savu jauno instrumentu visaptverošajai garantijai 30 dienu laikā pēc iegādes.
  • Ja jūsu instruments tiek nozagts, nekavējoties ziņojiet policijai.
  • Uzrādiet savam izplatītājam ziņojumu par zādzību un garantijas sertifikātu.
  • Jūs saņemsiet jaunu Festool instrumentu pēc papildu 100 EUR maksājuma (ieskaitot PVN).

Kā šis process strādā? 

Zādzības gadījumā saņemsiet jaunu ierīci, kas aizstās jūsu nozagto ierīci. Jums tikai jāsamaksā papildu 100 EUR (ieskaitot PVN). Nekādu citu izmaksu. Mēs sniedzam šo pakalpojumu visiem Festool instrumentiem, kas ir reģistrēti visaptverošajai garantijai, trīs gadus no sākotnējā iegādes datuma. Maiņas instruments nav aizsargāts pret zādzību. 

Lai izmantotu šo pakalpojumu, par zādzību nekavējoties jāziņo vietējai policijai. Policijas ziņojuma kopija ir jāiesniedz Festool izplatītājam kopā ar jūsu garantijas sertifikātu piecu dienu laikā no zādzības brīža. Izplatītājs nosūta dokumentus mums pārbaudes veikšanai. 

Pēc pārbaudes Festool informēs jūs par pieņemto lēmumu, un pēc Festool apstiprinājuma varēsiet saņemt jauno ierīci pie izplatītāja, kad būsiet veicis iepriekš minētās summas apmaksu.