Garantija all-inclusive. 

Garantēts sniegums.

Garantija all-inclusive.

Izmantojiet pilnvērtīgus pakalpojumus ar mūsu visaptverošo garantiju. Reģistrējot savu jauno Festool instrumentu tiešsaistē 30 dienu laikā pēc iegādes, tam būs pilna garantija pirmos trīs gadus. Un jūs varat koncentrēties uz svarīgāko: savu darbu.1

Reģistrējiet savu instrumentu tūlīt
 • Pilns remonts, bez maksas

  Visaptverošs bezmaksas remonts.

  Ātri, visaptveroši un bez maksas pirmos trīs gadus. Mēs nomainām arī dilstošās detaļās, garantija sedz arī jūsu akumulatorus un akumulatoru lādētājus.2
 • Aizstāšana zādzības gadījumā.

  Ja pirmo trīs gadu laikā jūsu instruments tiek nozagts, mēs aizstāsim jūsu instrumentu ar jaunu mašīnu par nelielu maksu.
  Aizstāšana zādzības gadījumā
 • Garantētas oriģinālās detaļas

  Tiek garantētas oriģinālās daļas.

  Visas rezerves daļas būs pieejamas vismaz desmit gadus. Pretējā gadījumā saņemsiet jaunu instrumentu bez maksas.
 • Nauda atpakaļ.

  Ja neesat pārliecināts, jums ir 15 dienas no iegādes un reģistrācijas brīža, lai atdotu instrumentu atpakaļ.
  Naudas atgriešana
 1. Visaptverošā garantija ir derīga visiem Festool instrumentiem, kas iegādāti no 2013. gada 6. marta un reģistrēti 30 dienu laikā pēc pirkuma. Apmeklējiet vietni www.festool.lv/garantijas-noteikumi-un-nosacijumi, lai lasītu piemērojamos Festool garantijas noteikumus un nosacījumus.
 2. Bezmaksas pilnais remonts attiecas arī uz akumulatoriem un lādētājiem, bet ne uz citiem izlietojamiem materiāliem un piederumiem, vai arī uz izjauktiem instrumentiem, uz nepareizas lietošanas rezultātā radītiem bojājumiem, neoriģinālo rezerves daļu izmantošanu vai nepārtrauktas lietošanas gadījumiem, kas radījuši pārlieku nolietojumu.