Lietojuma diapazons

Mēs apsolām jums perfekciju. Ne vairāk un ne mazāk. Tāpēc mēs pilnībā koncentrējamies uz saviem produktiem, ar mērķi profesionāliem amatniekiem nodrošināt perfekti izstrādātus elektriskos instrumentus.
   
 • Carpenter

  Kokapstrāde un galdniecība

  Festool ir jūsu speciālists visiem lietojuma veidiem, kas saistīti ar koku. Zāģēšana, frēzēšana, slīpēšana, ēvelēšana vai putekļu likvidēšana — katram darbam ar koku, kurā nepieciešama absolūta precizitāte, Festool jau desmitgadēm ilgi piedāvā ideālu elektrisko instrumentu ar izmēģinātu un apstiprinātu kvalitāti un daudzpusīgumu.
     
 • Krāsošana

  No ātras materiāla noņemšanas līdz perfektai dažādu gruntējumu sagatavošanai tīrām virsmām. Renovēšanai vai gatavu konstrukciju salikšanai, siltumizolācijas vai instalācijas darbiem Festool piedāvā atbilstošus instrumentus augstas kvalitātes darbam visos krāsošanas pielietojumos. Papildus ir pieejama perfekti koordinēti sistēmas piederumi un augstas kvalitātes slīpmateriāli vēl lielākai efektivitātei. Uzziniet, kā varat ietaupīt laiku un naudu ar Festool risinājumiem un strādāt no putekļiem brīvā vidē.

 • Festool galdniecība

  Koka konstrukcijas un galdniecība

  Galdniecībā jau veselu mūžību tiek radīti jumti, koka mājas, kāpnes un fasādes. Un tas viss sākas ar Festool profesionālajiem instrumentiem. Zāģēšanai, urbšanai, skrūvēšanai, ēvelēšanai, kalšanai vai griešanai — Festool piedāvā ideālu risinājumu gandrīz visiem kokapstrādes darbiem. Izturīgi, jaudīgi un efektīvi instrumenti — ja nepieciešams, tos var izmantot bez kontaktligzdas un vada mūsu 18 voltu sistēmā. Tie spēj tikt galā ar visiem ikdienas izaicinājumiem, kas rodas jumtu būvniecībā, jumtu atjaunošanā, koka konstrukciju, ārējo konstrukciju vai kāpņu izveidē.
 • Renovācija un atjaunošana

  Vai jūsu darbs ietver renovāciju, atjaunošanu un modernizēšanu? Tādā gadījumā Festool ir jums piemēroti elektriskie instrumenti. Īpaši risinājumi sarežģītām situācijām, kas radīti profesionāļiem ar augstām prasībām, kuri strādā jau esošos namos: atjaunošanas frēzes īpaši ātrai materiālu noņemšanai, izturīgi un ergonomiski maisītāji vai precīzas griešanas sistēmas īpaši precīzai flīžu un dabiskā akmens griešanai. Visiem risinājumiem ir kopīgas savienojuma iespējas ar īpaši paredzētiem piederumiem un mobilām putekļu sūkšanas sistēmām, lai nodrošinātu veselīgu darba vidi bez putekļiem.