Instrumenti koka konstrukcijām un galdniecības darbiem

Instrumenti koka konstrukcijām un galdniecības darbiem

Viss sākas ar Festool profesionālajiem instrumentiem. Zāģēšanai, urbšanai, skrūvēšanai, ēvelēšanai, kalšanai vai griešanai — Festool piedāvā ideālu risinājumu gandrīz visiem kokapstrādes darbiem, tostarp jumtu, kāpņu un fasāžu veidošanai.  Izturīgi, jaudīgi un efektīvi instrumenti — un 18 voltu sistēmas versijā pieejamas arī kā bezvadu instrumenti. Tie spēj tikt galā ar visiem ikdienas izaicinājumiem, kas rodas jumtu būvniecībā, jumtu atjaunošanā, koka konstrukciju, ārējo konstrukciju vai kāpņu izveidē.

Uz produktiem


Izstrādāts jums. Ražots jums.

Mūsu instrumentu sistēma darbam ar koka konstrukcijām

Balstīšanās uz tradīcijām. Lai virzītos uz nākotni.

Sistemātiski no paša sākuma.
Mēs izstrādājam instrumentus profesionāļiem. Vienmēr esam to darījuši. Mēs novērtējam kvalitāti un uzticamību. Un novatoriskas idejas. Detaļas, kas ļauj paveikt zāģēšanas, urbšanas un skrūvēšanas darbus koka konstrukcijām vēl efektīvāk, vienlaikus atvieglojot mūsu darbu ar uzlabotu komfortu un ērtu lietošanu. Piemēram, mēs piegādājam gan bezvadu, gan ar vadu aprīkotas versijas, kā arī profesionālus piederumus un mobilos putekļusūcējus, kas paredzēti izmantošanai galdniecībā, un visi mūsu produkti ir savstarpēji saderīgi, radot integrētu sistēmu darbam ar koka konstrukcijām.

Kopīgs darbs ar perfektu sinerģiju.

Festool galdniecības sistēma.

Jumtu konstrukcijas
Efektivitāte, individuāla ražošana, iepriekšēja sagatavošana darbnīcā, pielāgojumi uz vietas, siju uzstādīšana, koka savienojumi, tapu atveres, precīzā griešana, precīzā frēzēšana. Jaudīgi, daudzfunkcionāli instrumenti.

Uz PRECISIO CS 70 apgriešanas zāģi
Uz DURADRIVE DWC 18-2500
Uz DOMINO ēvelmašīnu XL DF

Koka konstrukcija
Perfekta sagatavošana, darbs neatkarīgi no barošanas padeves, arī sliktā apgaismojumā, šauri stūri, logi un durvju sliekšņi, siju uzstādīšana, koka komponentu savienošana, 8 x 300 mm skrūves. Izturīgi, uzticami instrumenti ar augstu ilgtspēju un darba ražīgumu.

Jumta atjaunošana
Strādājiet mobili un ar maksimālu precizitāti no putekļiem brīvā vidē. Darbs ar spāru izolāciju, kokšķiedras izolācijas dēļi, ekoloģiski materiāli, tīra darba vide, siltuma novades trūkums, precīza materiālu piegriešana pēc izmēra. Viegli, taču jaudīgi instrumenti. Mobilie putekļsūcēji kā būtisks komponents.

Ārējā konstrukcija
Mājas eksterjers ir jūsu darba paraugdemonstrējums, alumīnija kompozīts, melamīnsveķi, cements, veidošana, adaptācija, precīzi apstrādāti stūri, armatūra, instrumenti nevainojamam augstas kvalitātes rezultātam. Esiet radošs!

Kāpņu konstrukcijas darbi
Esiet radošs, īpašs dizains, koka kāpnes, posmu kāpnes, kolonnu tipa kāpnes, pēc izmēra rupji piegriezti materiāli, kāpņu pakāpienu izgriešana, caurumu urbšana balustrādēm, perfekta virsmas kvalitāte, sistēmā integrēti instrumenti un piederumi.

  • Videoklipi

    Šajā sadaļā ietverti visi videoklipi.  Papildinformācija
  • Festool TV

    Fils Beklijs demonstrē, kā varat paveikt visus darbus ar mūsu mašīnām.  Papildinformācija

Lejupielādes

Festool SERVICE

Veiktspēja bez kompromisiem.
Tieša, praktiska un visaptveroša apkalpošana jums un jūsu instrumentam. Kopā ar izciliem instrumentiem mēs piedāvajam arī izcilas kvalitātes pakalpojumus. Mēs darām visu, lai jūs būtu apmierināti un pārliecināti darbā ar Festool. Jo mēs esam apmierināti, kad jūs esat apmierināti.
Uzziniet vairāk