Visaptverošs remonts.

Jūsu instrumentu remontēs Festool.

Visaptverošs remonts

Atjaunots un ar 12 mēnešu garantiju rezerves daļām jūsu instruments ātri tiks atgriezts jums atpakaļ tikpat kā jauns. Mēs neveicam tikai remontu — mēs veicam apkopi, pārbaudes un regulēšanu. Mūsu servisa speciālistu komanda ātri parūpēsies par jūsu instrumentu. Un ar mūsu visaptverošo garantiju pirmos trīs gadus tas ir bez maksas.1

 • Festool pilns remonts

  Detalizēta informācija par pilno remontu

  Informācija par remonta pasūtīšanu un apstrādi. Uzziniet vairāk
 • Rezerves daļas

  Rezerves daļas

  Piezīmes un informācija par rezerves daļām. Uzziniet vairāk

Festool pilnā remonta priekšrocības.

Kāpēc esam jūsu labākā izvēle, ja jūsu instrumentam nepieciešams remonts.

 • Ātrs un viegls remonts

  Ātri un viegli

  Varat izmantot savu personisko MyFestool kontu, lai nosūtītu mums remonta pasūtījumus 24 stundas dienā. Mēs savāksim jūsu instrumentu un nosūtīsim jums atpakaļ pēc remonta — viss pilnībā bez maksas. Mēs regulāri informēsim jūs par remonta procesu ar īsziņām vai e-pastā.
 • Plaša kvalifikācija

  Nepārspējama kvalifikācija

  Mūsu kvalificētie servisa tehniķi veic remontdarbus ārkārtīgi profesionāli un precīzi. Mūsu specializētais darbnīcas aprīkojums garantē augstāko remontdarbu kvalitāti. Protams, ka mēs izmantojam tikai oriģinālās rezerves daļas.
 • Elektriskā drošības pārbaude

  Vairāk nekā tikai remonts

  Jūsu instruments tiek vispusīgi analizēts un pārbaudīts. Mūsu remonta ietvaros mēs vienmēr veicam elektrisko drošības pārbaudi saskaņā ar DGUV/VDE un izsniedzam apstiprinājuma sertifikātu.

Skats uz Festool darbnīcu

 1. Visaptverošā garantija ir derīga visiem Festool instrumentiem, kas iegādāti no 2013. gada 6. marta un reģistrēti 30 dienu laikā pēc pirkuma. Apmeklējiet vietni www.festool.lv/garantijas-noteikumi-un-nosacijumi, lai lasītu piemērojamos Festool garantijas noteikumus un nosacījumus.